Maze in Mind

Real Life Escape Room

uwolnij się!

O co chodzi?

MAZE IN MIND to pierwsza w Rybniku gra typu Escape The Room przeniesiona ze świata komputerowego do rzeczywistości. Celem uczestników gry jest wydostanie się z danego pomieszczenia - możliwe tylko po rozwiązaniu rozmaitych zagadek i pokonaniu szeregu przeszkód. Grupa graczy zostaje uwięziona w "pułapce" i ma ograniczony czas na wydostanie się. Czas ucieka, pojawiają się kolejne łamigłówki, adrenalina rośnie, jesteś coraz bliżej paniki... Odkryj sekrety, złam kody, odczytaj tajne hasła!

Wykaż się sprytem, wyobraźnią i pracą zespołową! Być może właśnie twoja grupa okaże się zwycięska?

MAZE IN MIND to rodzaj nowoczesnej rozrywki zdobywającej miliony fanów na całym świecie. Ta zabawa jest wspaniałą alternatywą dla gier komputerowych, wyjścia do kina lub oglądania telewizji. Idealnie nadaje się na urozmaicenie wieczoru spędzanego w pubie albo spaceru w mieście. Jest również oryginalnym i zaskakującym pomysłem na randkę, a także dobrym sposobem na integrację z przyjaciółmi, rodziną czy współpracownikami.

Już teraz zapraszamy w Rybniku! Dobra zabawa gwarantowana! Podejmij wyzwanie i ciesz się ciekawie spędzonym czasem.

Zasady

W grze bierze udział jedna grupa składająca się z 2-4(6) graczy. Zadaniem grupy jest wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia, bez użycia siły fizycznej, przed upływem określonego czasu. Jest to możliwe po odnalezieniu ukrytych przedmiotów, otwarciu zamków, złamaniu kodów i szyfrów. Wszystko to prowadzi do znalezienia klucza.

Czas trwania jednej gry to 45/75 minut.

* promocje

Chatka Czarownicy

[Scenariusz: przygodowy z nutką horroru. Pokój nie jest wskazany dla kobiet w ciąży.]

To miał być przyjemny spacer leśnymi terenami, w słoneczne, letnie popołudnie. Niestety w głębi lasu zostaliście zaskoczeni nagłą zmianą pogody - huczący wiatr, lodowaty deszcz, a wkrótce również błyskawice rozdzierające ciemnogranatowe niebo sprawiły, że odnalezienie drogi powrotnej było niemożliwe.

Usiłując wrócić, nieświadomie podążacie jeszcze głębiej w las. Gdy zapada zmrok, za drzewami dostrzegacie starą chatkę i pomarszczoną właścicielkę, która gestem dłoni przywołuje was do siebie. Po wymienieniu kilku słów, decydujecie się wstąpić na gorącą herbatę.

Kilka łyków nieprawdopodobnie pysznej herbaty i nagle wszystko zaczyna wirować, czujecie się bardzo senni i mimowolnie zamykacie oczy... Budzicie się kilka godzin później...

Pokój dedykowany dla grup maksymalnie 4 - osobowych. Dopuszczamy możliwość gry w piątkę, ale trzeba się liczyć z tym, że będzie ciasno.

Poziom trudności: 8/10
Cena: 2os. od 120 zł, 3-4os. od 120 zł, 5 os. od 160 zł

Zemsta

Parę miesięcy temu zgłoszono zaginięcie trzech mężczyzn. Policji nie udało się odnaleźć zabójcy i sprawa pozostała nierozwiązana.

W końcu, rodzina ofiar skontaktowała się z biurem detektywistycznym, w którym pracujecie. Zgłoszeniem zajęła się detektyw Agata S., jednak wkrótce kontakt z nią się urwał.

Postanawiacie zatem wziąć sprawę w swoje ręce.

[Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją, klaustrofobią oraz dysfunkcjami ruchowymi. Zalecamy wygodny ubiór, odradzamy stroje galowe i buty na wysokich obcasach. W pokoju są ciasne przejścia. Pokój dedykowany dla grup maksymalnie 4 - osobowych. Dopuszczamy możliwość gry w piątkę, ale trzeba się liczyć z tym, że będzie ciasno.]

Poziom trudności: 7/10
Cena: 2os. od 120 zł, 3-4os. od 120 zł, 5 os. od 160 zł

Sekrety Krasnoludów

Cwane krasnale okradły władców baśniowych krain!

Król Dragan prosi Was o pomoc w odnalezieniu skradzionych skarbów. Szczegóły swojej misji poznacie na miejscu.

[Pokój wymaga sprawności fizycznej i nie jest wskazany dla kobiet w ciąży. Pokój dedykowany dla maksymalnie 4 osób. Dopuszczamy możliwość gry w piątkę, ale trzeba się liczyć z tym, że będzie ciasno.]

Poziom trudności: 5/10
Cena: 2os. od 120 zł, 3-4os. od 120 zł, 5 os. od 160 zł

Kontakt

Maze in Mind

tel. 737 447 340
kontakt@mazeinmind.pl

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1B
44-200 Rybnik

Budynek Figloraju,
obok Biedronki.